Spis Machina

Najlepsze strony Machiny.NET.PL

pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice

http://elektrohurt1.w.interiowo.pl

Posiadamy kwalifikacje oraz uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych. Zawsze stosujemy sprawdzone metody pomiarowe i profesjonalną aparaturę w oparciu o aktualne przepisy i normy. Pracujemy w gronie ludzi z dużym stażem i doświadczeniem zawodowym gwarantując wysoką jakość naszych usług. Zapraszamy do współpracy.uprawnienia zawodowe: Uprawnienia Budowlane Uprawnienia Energetyczne na stanowiskach eksploatacji i dozoru we wszystkich grupach w pełnym zakresie Pomiary wykonujemy na terenie całego kraju.Zajmujemy się również montażem, instalacją, naprawami, szybkim usuwaniem awarii, świadczymy usługi konserwacyjno-naprawcze instalacji zalicznikowych. Usługi w trybie emergency na terenie Śląska. - pomiar rezystancji izolacji, - pomiar impedancji pętli zwarciowej, - badanie elektronarzędzi, - sprawdzenie ciągłości przewodów ochronnych. - sprawdzenie obwodów z wyłącznikami różnicowo-prądowymi, - pomiar rezystancji podłóg i ścian, - sprawdzenie ochrony przez separację elektryczną, - sprawdzenie ciągłości przewodów odprowadzających, - pomiary rezystancji uziemień, - pomiary transformatorów, - badanie skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przez samoczynne wyłączenie zasilania, - sprawdzenie ochrony przez separację elektryczną, - pomiary urządzeń akumulatorowych. - pomiary prądów błądzących, - pomiary kondensatorów, - pomiary spawarek i zgrzewarek, pomiar natężenia oświetlenia,Od 17-12-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereginformacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientówudostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Url: http://elektrohurt1.w.interiowo.pl
Data dodania: 2017-06-01
Słowa kluczowe:pomiary elektryczne, oświetlenia eleska
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice

Oceń stronę:

Ocena: 3.0 /5 (2 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Nasiona marihuany - sklep internetowy Klaser Marii

Klaser Marii to sklep internetowy z produktami takimi jak sprowadzane z Holandii feminizowane nasiona marihuany. Są one przechowywane w odpowiednich warunkach, co sprawia, że są najwyższej jakości nasionami. Dzięki temu kupujący u nas kolekcjonerzy są zawsze usatysfakcjonowani swoimi...

Data dodania: 2016-12-28   Szczegóły wpisu »

Pupus

Pupus to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą pieluszek, pieluszek wielorazowych, olejków eterycznych i wiele więcej. Posiadamy duży asortyment zapewniający wszystko co potrzebne dla naszych najmłodszych pociech.

Data dodania: 2019-03-14   Szczegóły wpisu »

Skiracecenter

Skiracecenter to nie tylko sprzęt przeznaczony do sportów zimowych ale również sprzęt oraz akcesoria rowerowe. Sprawdź naszą ofertę na stronie i przekonaj się sam.

Data dodania: 2019-04-18   Szczegóły wpisu »

Wizyty robotów | Google 19 | Yahoo! 3